Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növesztem a frufrum, de...

Növesztem a frufrum, de nagyon magas a homlokom. Létezik valamilyen beavatkozás, ami lejjebb "hozza" a hajam a homlokomra?

Figyelt kérdés
Bocsánat a rossz fogalmazásért, de olyanra gondoltam, amikor átcsinálják az emberek arcát. Le tudják kicsinyíteni a homlokomat? Ha nagyon durva, akkor nem próbálkozom, de nagyon magas a homlokom és már unom a frufrut.
2011. júl. 17. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

haj beültetés ? elvben oda is tudnak hajhagymákat ültetni


19F

2011. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát muti egy képet, mert van akinek magas a homloka még sincs frufruja és teljesen jól néz ki

nekem is magas a homlokom, de nem érzem mindig szükségét frufrunak

2011. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zimány Lindának és Angelina Jolie-nak is magas a homloka (nekem is kb. olyan magas)és mégis csak a szabadon hagyott haj áll jól nekik is és nekem is. Ha ennél magasabb vagy szélesebb, mint pl. Tóth Gabinak, akkor lehetne próbálkozni ilyen hajjal vagy hajbeültetéssel!


[link]


Szerintem ezzel a rövid tépett frufruval el lehet terelni a magas homlokról a figyelmet, vagy esetleg ezzel:


[link]

2011. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!