Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátorral kiszedhetem a...

Epilátorral kiszedhetem a szakállam?

Figyelt kérdés

az a baj a borotvával, hogy 3 nap alatt már eléggé látszik


18 éves vagyok, és már eléggé megvan erősödve, azt olvastam, hogy a szőr az epilátorral 15-18 napig nem nő vissza, ez a szakállra is igaz?

és mennyire fájhat ez? és ha belevágok a hajamba itt a fülemtől 3 centit észak-nyugatra egy picit akkor mennyire sérti meg a hajat? vagy a hajhagymát? mekkora kárt tud a hajban okozni az epilátor? mert nem szeretném tönkretenni a hajam


2011. júl. 17. 16:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah, és úgy általába mennyi idő kell, kb hány alkalom után kezdi szokni úgy a fájdalmat a bőröm, hogy könnyedén elviselem?
2011. júl. 17. 16:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fájna az arcon.Lány vagyok,epilátorral szőrtelenítek, hónaljamat és a bikini vonalamat és eléggé tud fájni.Bele sem merek gondolni,milyen lehet az arcon,ami érzékenyebb terület,
2011. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 nap? Nekem naponta kell vágni és másnap reggel borostás. És szeretem hogy ilyen noha nekem szőkés színű. Szerintem felesleges epilálnod ezt meg kell szokni. Ha a nők kibírnak annyi szépségápolást egy férfi nehogy már ne legyen annyira igényes hogy 1-3 naponta megborotválkozzon.

19/F

2011. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, csak az a baj, hogy nagyon megerősödik, és én megmondom neked őszintén, hogy nagyon sokallom, hogy nem elég hetente borotválkoznom, és nálam ez nem igényesség kérdése

most húztam az új epilátorral egy nagy csíkot a jó szőrös lábamon, és nem fájt igazából olyan kellemesen csiklandós volt

2011. júl. 17. 17:51
 5/11 A kérdező kommentje:
de a hajba tehet valami kárt szerintetek az epilátor?
2011. júl. 17. 17:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de figyelj,szerintem az arcon több és érzékenyebb az érzőideg.De próbáld ki és megtudod.
2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

rendben

de attól még várom egyenlőre a tanácsokat :)

2011. júl. 17. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Kiszedheted ha kibírod, gyantával meg szemöldökcsipesszel is lehet szakállat szedni, miért pont ne epilátorral lehetne? Létezik egyébként konkrétan arcra való epilátor, az annyiban különbözik a normáltól hogy kisebb a feje, de ugyanazon az elven működik (a kisebb fejjel jobban hozzá lehet férni).

Hogy hány nap alatt nő vissza az abszolút egyénfüggő.

2011. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen.igen egyénfüggő, de csak tovább maradok szőrtelen, mint ha borotvával csinálnám, nem?

és ettől nem erősödik a szőr, igaz? mármint az epilátortól

2011. júl. 18. 05:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyengíteni és lassítani fogja a szőrnövekedést, igen. Csak azt nem lehet megmondani, hogy 10, 15, 18 vagy 30 nap lesz :-)
2011. júl. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!