Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívja a fekete festéket a...

Leszívja a fekete festéket a hajamról az, ha valami szőkét kenek rá?

Figyelt kérdés
Eredetileg búzaszőke hajam van, ezt festettem jó ideig feketére. Utoljára januárban volt befestve, körülbelül 6-7 centis a lenövésem, a hajam pedig megközelítőleg a vállamig ér, minden második hónapban egy centit vágattam belőle. A fekete szín sem fekete már benne, az is eléggé kikopott, olyan... sötétbarnásos-vöröses akármilyen fénye van, valami sötét. Ugye éppen lenövesztem, de már unom így. Ha valamilyen szőke árnyalatot kenek rá, van arra esély, hogy kiszívja?
2011. júl. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A sötét hajat nincs az a hagyományos világos hajfesték ami egy lépésben befogja (tapasztalat)

Már minden színű volt a hajam :-)

Próbálkozz szőkítőporral. 100ftos boltban lehet kapni kell hozzá 12 es oxy. csak vigyázz vele, mert károsítja a hajat. Ha nem mersz belevágni, inkább menj fodrászhoz.

Ha kérdésed van még írj nyugodtan :-)

2011. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az ilyen oxidálóbigyók leszedik a hajamról, de nagyonnagyon szédszedik a hajvégeimet:S

Ezért gondolkoztam valami szőke hajfestékben, hogy mivel igazából már nem fekete, hogy talán az segíthet...:S

2011. júl. 18. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha olyat veszel amiben van szőkítő is (palette-be van ilyen, a dobozára rá van írva hogy van e benne) , akkor talán 1 picit világosít rajta (nem sokat), de ha többször is fested vele, akkor már világosodsz :-) Próbáld meg, aztán várj pár hetet és fesd be újra, hátha..


Sok sikert!

2011. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Keresek majd ilyen hajfestéket, és kipróbálom!
2011. júl. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!