Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárgás köröm ellen valami?

Sárgás köröm ellen valami?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 05:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
azért sárga a körmöd mert állandóan fested és nem kap oxigént
2011. júl. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Köszönjük Emese,de nem ez volt a kérdés!


Pohárba öntsél citromlevet,és áztasd benne egy ideig,pár perc múlva látni fogod,hogy mennyire elszínezi a citromlevet,ami lejön a körmödről! Az is jó,ha rendes citrommal dörzsölgeted,de nekem az áztatás hatásosabb!


26/N

2011. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! De van benne valami, hogy sokat festem és attól sárga, gondoltam már rá én is erre! Én próbáltam, hogy egy réteget lecsiszolni belőle mert csak a teteje sárga, de ez nem vált be. A citrom lébe kell valamit rakni vagy csak a citrom magába?
2011. júl. 18. 10:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen valószínű,hogy attól van,nekem is attól volt,csak nem ezt kérdezted. Meg hát nem is lettél kisegítve tőle! Nem kell bele semmi,csak sima citromlé,minél nagyobb gyümölcstartalmú annál jobb!


26/N

2011. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha mégis festeni szeretnéd akörmöd, használj valami alaplakkot.

Pl. Miss Sportynak van olyan körömlakkja is, ami fehérítő formulás ( halvány rózsaszín, francia manikűrhöz való). Avonban is láttam ilyeneket.

2011. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Vettem citromot, ha kipróbáltam megírom milyen lett! A köröm lakk után fogok nézni mert érdekkel hát ha az is segít!

Köszönöm szépen!

2011. júl. 18. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Első! A körömnek nem kell oxigén, mert elhalt sejtekből áll...és ami halott, az már nem lélegzik...

Egyébként az essence-nek is van fehérítő hatású lakkja, meg a Crystal nails-nek is, UV filter a neve.

2011. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a citromos ötletet megcsináltam és 1-2 körmömön látszik , hogy fehér de van amelyik még kicsit olyan!
2011. júl. 18. 15:32
 9/11 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt.. csak én a saját butaságom miatt ..

Nem használtam alaplakkot és ráfestettem a sárga körömlakkot a körmömre az meg megfogta..

utána reszelhettem le a körmöm felső rétegét.. kellemes érzés volt.. xd

2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én reszelhetem semmit sem ér. Sajnos:( Ezért is kérdeztem, hogy ilyenkor mit lehet tenni! Írták nekem a citromos áztatást az valamennyire segít! Próbáld ki Te is.
2011. júl. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!