Hogy hordjam a hajam?

Figyelt kérdés
Deréig érő egyenes barna hajam van, elöl pedig frufrum (Nem oldalfrufru, hanem ilyen teljes.. xDD Bár nem szeretem, de sajnos más nem áll jól, csak a frufru..) Simán kiengedve hordom, de így nyáron nagyon melegem van és már unalmas is. Ha viszont simán összekötöm, akkor oldalt a frufrumnál kilátszik a fejbőröm, és ez elég zavaró. Szerintetek h hordjam?
2011. júl. 18. 15:35
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg magasabbra fogni és úgy egy kontyot csinálni a fejed tetejére. Most az elég divatos, és szerintem kényelmes viselet, nem lesz tőle meleged sem.
2011. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de ahogy összefogom, oldalt ahol a frufrumnak vége, azt már ugye nem tudom belefogni, ezért ott látszani fog a fejbőröm. ezért nem szeretem így összekötni. valami lazábbat kéne, amitől nem látszik a fejbőröm :s
2011. júl. 18. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:

miért zavar ha látszik a fejbőröd???

csak mert ha összefogod akkor így-vagy úgy tökmindegy,mert akkor is látszani fog...ha meg csak pár tincset viszel hátra akkor ugyanúgy meleged lesz...ha ennyire zavar akkor vágasd kicsit rövidebbre a hajad és akkor nem mlegít...am nekem is "normálfrufrum"/telifrufum van,az is melegít és alatta pattanásos leszek mivel leizzad a homlokom alatta...arra pedig tudom ajánlani hogy csapd oldalra nagy részét,a többit űzd el másik oldalra,és úgy nem melegít annyira,fogd fel hajpánttal,vagy tűzd fel a fejed tetejére:D

2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egyenes a frufrud akkor tépesd meg,illetve vágasd fokozatosra/A hajadat is/ és így még felkötve is csini =)

[link]

Bocsi,nem találok jobb képet,de valami ilyesmire gondolok.Lényeg az,hogy legyen benne átmenet.

2011. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
volt már ilyesmi, csak az a baj, h baromi dús és gyorsan is nő. vagyis ha megtépetem a frufrum, pár nap múlva már ugyan olyan dús, és hosszú is. :'( de köszi a tippet. :)
2011. júl. 18. 17:16
 6/7 anonim válasza:
fond be kétoldalt lazán, néhány tincset pedig engedj ki ott,ahol nem szeretnéd, hogy kilátszon a fejbőröd :)
2011. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kriszike99 válasza:
szerintem kösd össze kétoldalt
2011. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!