Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajzselé?

Melyik a legjobb hajzselé?

Figyelt kérdés
Ti milyen hajzselét használtok?Márkát is létszíves!
2011. júl. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
schwarckopf power 'n touch (5). Ezzel +vízzel beállítod, és hajlakkal fixáld! ez fontos! Akkor tuti egész nap tart. Minimális hajlakkmennyiség! ne fújj rá 3l-t! Amúgy ez hajfüggő, de nekem ez vált be
2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
taft maxx power szerintem :D
2011. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát amikor tarajt csinálok akkor hajzseléből a legerősebb swarckpf+hajlakk abóól is a fekete swarckpf, a legerősebb. ezzel a falat is be lehet törni ha lefejeled. ha meg csak olyan hajat akarok, mint a zaramodelleknek, akkor csakhajzselével belletúrok és kész is van.
2011. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:Milyenek a Zara modellek?
2011. júl. 20. 21:11
 5/6 anonim válasza:

én csak ezeket használom: [link]


[link]


[link]


és nagyon meg vok velük elégedve :)

2012. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

előző vok kicsit leírnám a tulajdonságait: 1. a taft

wet look: az kicsit nedvesebb nem tartja valami jól a hajat viszont nem szárad ki nap végére

2. maxx power: k*urva erős viszont kiszárad elég hamar kb. 2-3 óra

3. chaos look: háát úgy a kettő között van jól belehet lőni a sérót vele erős van is nedvessége

2012. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!