Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváltam a lábam és most...

Leborotváltam a lábam és most csupa kis pattanás a hátulja. Mitől? Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Már tavaly is borotváltam a lábam,nem most először és eddig soha se történt ilyen...

Leborotváltam és másnapra a vádlim hátuljára nagyon sok icipici pattanás nőtt,hiába nyomom ki,a nyoma ott marad és elég pirosak így feltűnőek:S

hogy tüntessem el?

elég sürgős lenne,mert jövőhéten megyek sulistáborba,nem akarom hogy így lássanak:/

14/L


2011. júl. 18. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem pattanás, hanem begyulladt a bőröd. Kend be körömvirág kenőccsel, valami bőrnyugtató krémmel. :)
2011. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bizti nem pattanás? csak mert néhány már "érett" is volt és ki is tudtam nyomni...azért bekenjem hátha jó lesz?:D
2011. júl. 18. 22:47
 3/5 A kérdező kommentje:

bekentem körömvirágos kézkrémmel...reggel megnézem mi lesz belőle...köszi a választ:)

és amúgy mennyi idő alatt múlik el?

2011. júl. 18. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat az is, hogy némelyik pattanás - de többnyire tényleg csak arról van szó, hogy kipattogzott a bőröd.

Nekem kb. másnapra el szokott múlni.

Azon meg ne aggódj, hogy így látnak - másnak meg a feje van tele pattanásokkal és az se jobb, amikor agyonalapozózza magát. :D

2011. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huh...remélem nekem is elmúlik 1-2 nap alatt:)

amúgy az tényleg nagyon fura tud lenni ha valaki telerakja az arcát alapozóval és azon keresztül meg kis dudorok látszanak mintha rücskös lenne a bőrexD

köszi a választ:)

2011. júl. 18. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!