Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi használ pattanások ellen?

Mi használ pattanások ellen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 13:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%

mosd meg az arcodat minden reggel szappannal (baba) jó !!

meg a clean&clean is jó

2008. febr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az Avon pórustisztító archabjába kevertem Ilcsi féle fekete szappant (Ilcsis kozmetikustól vehetsz) nekem látványosan bevált
2008. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát én a Clean and Clear-t nem ajánlom. Pár napja vettem, mert pár pattanás lett az arcomon. És mutattam is barátnőmnek, h vettem rá, remélem jó,de ő mondta h neki csak még több lett tőle.Nem baj, kipróbáltam, de azt tapasztalom sajnos igaza van. :( Szóval azt ne vegyél, csak pénzkidobás, semmit nem szárít és zsírosabb a bőröm is tőle. Ami jó volt nekem rá az a Zinarit nevű ecsetelős lötyi, amit gyógyszertárba tudsz megvenni(kb 1300Ft), ha dokival feliratod, még olcsóbb, az nekem leszárította őket. De ha elmész bőrgyógyászhoz, vagy kozmetikushoz, ő is tud neked jó krémeket felírni, amik tényleg segítenek.
2008. febr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Sokat segítettetek!Üdv :)
2008. márc. 1. 01:37
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én kozmetikus vagyok és az Avon termékeket egyálltalán nem ajánlom....válaszd inkább a kicsit drágább, de jobb minőségű termékeket. Pl: Loreal pure vagy Garnier pure zone, de legjobb ha elmész egy kozmetikushoz és kérsz tőle tanácsot.Én az Ilcsi termékeket szeretem.Csak növényi alapanyagokból készülnek.Tartósítószer és szinezék mentesek.Nem utolsó sorban pedig magyar termékek!!
2008. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami nagyon bevállt: a Vichy-nek van egy terméke, olyan mint egy ceruza a Normadermtől, azt fel kell vinni a pattanásra és leszárítja, kifejezetten problémás bőrre van, gyorsan megszünteti a bőrhibákat.
2008. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha sok és durva pattanásaid vannak, akkor a bőrgyógyász által felírt Roaccutan tökéletesen elmulasztja. Ez tabletta, amit laborvizsgálat után írhatnak fel és csak télen szabad szedni, mert fényérzékenységet okoz.
2008. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló Zinarit-ja,(ha ugyanarról beszélünk) az Zineryt valójában, és tényleg jó, de hamar lejár a szavatossága (asszem 1 hónap)de azidő alatt el is fogy simán. Nagyon jó.
2008. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A Zinerytet én is tudom ajánlani,én is azt használom és nekem bevált.
2008. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

a CLEAN&CLEAR-TŐL NEKEM IS MÉG TÖBB LETT!

az OXI az jó

2008. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!