Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég silány váll alá érő...

Elég silány váll alá érő hajam van. Nagyon szeretnék, hosszú hajat, de mivel nem vastag, így szerintem nem lenne szép látvány. Lemerjem vágatni rövidre? Talán akkor nem is lapulna annyira le.

Figyelt kérdés

Barátnőimnek hosszú hajuk van és nagyon leakarnak beszélni a rövid hajról, mert szerintük, akkor nem fogok tetszeni a fiúknak, mert a rövid haj nem nőies :S Szívem szerint levágatnám, de szögletes az arcformám és félek, hogy nagyon nem állna jól. Linkelnétek nekem valami trendi rövid hajat? :)

16/L


2011. júl. 19. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki pl szögletes az állcsontja, mégis jól áll a rövid haj:

[link]

2011. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, ha tényleg tetszenek a rövid hajak akkor inkább ne másnak hanem magadnak felelj meg:) Én most vágattam el a vállig érő hajamat rövidre. Pont mint az 1. hsz-ban lévő link.. Csak másképp van megszedve. Pontosan amiatt, amiért te is leakarod vágatni. Meg nekem a festés is tönkretette, igaz csak melír volt benne, de az is épp elég volt. De végül úgy döntöttem, hogy levágatom, nincs mese. Nem húzom tovább.

És teljesen jól érzem magam rövid hajjal. Állítólag jól áll, pedig nekem is háromszögletes arcformám van. de most annyira nem érdekel a fiúk véleménye, inkább a saját érdekemet néztem. És ez még csak nem is önzőség=P.

2011. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet én is kipróbálom (:
2011. júl. 19. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!