Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú tartás nélküli...

Vékony szálú tartás nélküli hajra mit használtok?

Figyelt kérdés
elég sok sampont próbáltam pl. hajtőemelő, meg erősítő L\'oreal általában, de nem az igazi egyik sem. van valami jó pakolás? az jobban hat nem? elvégre a sampont pár perc múlva lemossuk, apakolás meg 20 perc alatt talán hatásosabb.
2009. ápr. 3. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is iylen a hajam, nekem is elegem lett abból, hogy nincs tartása. Én alapból használok minden hajmosás után balzsamot, ez mindenképpen kell! Attól könnyen kifésülhető lesz a hajam. Aztán valamiféle kondicionálót is szoktam, az sem rossz. Hiába száraz a hajam, ezektől utána kicsit gyorsabban zsírosodik, de van hogy így is 4-naponta mosok hajat.

Ez nem tanács, de én vasalom is a hajam, hogy legyen tartása, de ezt is csak 3-4 naponta, a hajmosás után, tehát semmiképpen sem minden nap, az már nagyon sok lenne. Vagy ha olyan a kedvem, akkor göndörítő habbal bekenem, és megszárítom, mert nekem alapból vannak benne hullámok. Pakolást én is most fogok venni, mindenki ajánlotta. Azt kb heti 1-2-szer kell. aztán ha telik rá, megpróbálom a Revalidot is.

2009. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia. nekem vékony sszálú kevés hajam van.Most kezdtem szedni sörélesztőt hátha jobb lesz.

mikor szárítom a hajam felfele fésülöm közben,nem vasalom mivel egyenes....(a hajvasaló csak lelapítja).

és hajmosástól a 2.napon tupírozom:S csak ezt tudom mondani hogy tupírozd:S:)

2009. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na a tupírozást kérdeztem a fodrásztól és azt monjda, töri a hajat, és én is úgy vélem, nem tesz jót.
2009. ápr. 3. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Avonban a Lila(hajdúsító) "Advance Techniques" termék család.. Sztem nagyon jó a samponja a balzsamja és a pakolása is... Sztem próbáld ki, nem fogod megbánni!
2009. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
...SAPKÁT! :DDD
2009. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az én hajam is elég lapos:( már mindent kipróbáltam rengeteg pénzt dobálok ki folyamatosan a hajamra. sajnos:( azzal már kezdek tisztába lenni hogy drogériákban nem lehet kapni normális dolgokat csak fodrászkellékesben. Például a subrinának a hajlakkja nagyon jó. Nekem extra van de sztem a normális jó. jól feldúsítja a hajat viszont egy két nap után hajat kell mosni.Legalábbis én nem bírom ki. Van még egy hajtőemelő spray ezt is fodrászkellékesbe lehet venni. lorealos de nagyon nagyon sokáig kitart bár majdnem négy ezer ft. De megéri. sokáig úgy marad a haj. csak vigyázz hogy ne rakj túl sokat mert akkor elnehezül. Fodrászoknál is szoktam ilyen termékeket látni. úgyhogy rossz nem lehet.
2010. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a fodrászkellékest közben én is felfedeztem. :-))
2010. ápr. 17. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!