Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör ahajam. Waxot, zselét...

Göndör ahajam. Waxot, zselét használok,3-4naponta mosomki belőle. Félek ez ártneki. Azértmuszáj bekennem, m hanem teszem, akkorúgy száradmeg, hogynem annyiragöndör, és olyan, m szénakazal. Vanmég vki így? Őmitcsinál ahajával? Szerintetek milenne ajó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 18:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem kenem be, akkor nem annyira göndör, száraz és dús. Olyan mint a szénakazal.
2011. júl. 20. 18:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör a hajam és nagyon dús :) én azt csinálom vele,hogy a két hajmosás között most az lényegtelen hogy heti 1x vagy 4x mosod (én úgy vettem észre hogy a göndör haj nagyon száraz szóval heti 2x mosom csak) ugye azért nem mert ha kifésülném olyan lenne mint egy szénaboglya. De mivel így is úgy is elalszom sajnos muszáj volt valamit kitalálni és ez a következő: reggelente mikor felkelsz a nagyobb csomókat a kezeddel kiszeded.és utána kicsit visszavizezed tényleg nem kell anyira hogy csurom víz legyen a hajad de azért legyen egy kicsit nedves majd egy haj spé-vel (ha érdekel majd leírhatom a nevét de nem tudom fejből)és befújod vele ha megszáradt olyan lesz mintha frissen most volna. Nyáron nagyon jó megoldás mert kb 10 perc és még az én "hatalmas" hajam is megszárad de télen kicsit időigényesebb de megéri :)
2011. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de nekem a víztől, ha keveset teszek rá, akkor nem jól áll... Még a hab sem valami jó, mert akkor sem szép...
2011. júl. 21. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!