Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam ezen az oldalon egy...

Citrommmm kérdése:

Olvastam ezen az oldalon egy ecetes kávés " ahjnövesztő " receptet. És ez kinek mikor és mennyire használt? [ bővebben lennt ]

Figyelt kérdés
és mivel elég büdös.. ezért ahogy lemostam,utána meg lehet mosni samponnal a hajam :) ? válaszaitokat,köszönöm :)
2011. júl. 20. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsánat,elírtam.. hajnövesztő receptre gondoltam (:
2011. júl. 20. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:

leírnád?

a kávét még értem,mert koffein és serkenti a vérkeringést,jobb lesz a hajhagymák vérellátása,nade az ecet.Attól max jobban csillog.

De ez szerintem károsítja a bőr ph-ját.

2011. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hello!

Nekem is van egy receptem, ezt a receptet ezen az oldalon olvastam...


2 evőkanál citromlevet és egy evőkanál ecetet felkeverek 2 tojás sárgájával, majd ebbe fél csomag szalalkálit belekeverek aztán belerakok annyi őrölt kávét, hogy massza legyen belőle

Vizes hajra ráteszem, egy órát rajtahagyom, majd leöblítem


ezt a receptet találtam :)

2011. júl. 20. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Á.. tetszik ez a dolog. én még nempróbáltam ki de kifogom. :) milyen arányban kell a kávé és az ecet?
2011. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képzeljétek pont ma olvastam hogy ha simán zaccot raksz a fejedre nem fog növekedni ugyanis egy vivőanyag szükséges ami eljuttatja a kofeeint a hagymákhoz.amúgy ma vettem alpecin koffeines sampont! remélem vmit segít nekem nem hullik de szeretném növeszteni.Jah amúgy ez pasicucc de engem nem érdekel bekenem balzsammal nem érződik
2011. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha,akkor gondolom a szalakáli és a töbi cucc oldja ki a koffeint.Hát érdekes.Kipróbálnám,de nincs itthon szalakáli.:)

Ha már a koffein bejutott a gyökerekhez,akkor lemoshatod samponnal,csak hagyd rajta szerintem olyan 30-40percet és utána mosd csak.

2011. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat (:

lassan 1 órája a hajamon van,szóval szerintem mindjárt le mosom : D

2011. júl. 20. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!