Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől ilyen a bőröm? Nagyon...

Mitől ilyen a bőröm? Nagyon kellemetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nyár eleje óta az orcámon holmokomon(de itt kevesebb) pattanások alakultak ki érezni,hogy mélyen ülő göbök régen is voltak pattijaim de egyáltalán nem ilyen és amelett,hogy nagyon csúnya rettentően viszket a bőröm ott ahol vannak. egy simma pattanás nem viszket... mitől lehet nagyon viszket.kértem jánosba bőrgyógyászatra időpontot de csak aug.22re adott de addig is hátha valakinek valamilyen ötlet?!

gondolom valami bakkériumos fertőzés vagy mi,hogy ennyire viszket?ááá

köszi,hogy elolvastad minden info jol jöhet!


2011. júl. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, addig esetleg kozmetikus...
2011. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtak alapján az akné jutott eszembe, viszont ezt csak bőrgyógyász tudja rendesen kezelni. Sajnos nem sokat tudsz tenni, amíg eljutsz hozzá, mivel, ha tényleg ez a gond, akkor azt gyógyszeresen szokták kezelni, az arckrémek, lemosók stb. nem segítenek.
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy csak a melegtől van.
2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is szokott viszketni, meg néha vannak ilyen gumók a hátamon is és ott is viszket, de még nem gondoltam rá h gyógyszeres kezelésre lenne szükség...egyébként nekem magától elmúlik most pl nincs egy sem!
2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is most nyáron kijöttek ilyen izék,tökre megijedtem, mert eddig nekem sem volt ilyen.Nekem aug.18-ra van időpontom, de addig is kend be aloe verával.elmúlik a viszketés, és 2-3 nap múlva a dudorok is.

remélem neked is segít:)

2011. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! tragikus a bőröm.. :(
2011. aug. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!