Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös melír, fekete festett...

Vörös melír, fekete festett hajba. HOGY?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogy csináljam meg (otthon) a vörös melírokat a fekete hajamba (ami szintén festett, egyébként szőkés barna a hajam)?

Én arra gondoltam, hogy azzal a melírozós sapkával kihúzatom a tincseket, azokat leszívatom szőkítővel. Majd hajmosás/szárítás után a szőkített tincseket befestem vörös (wellaton vulkán vörös) festékkel és celfoánba tekerem.

Vélemény?


Próbáltam már palette XXL colort is belefesteni (leszívatás nélkül) de semmi nem látszott meg a lilás festékből... :S


Előre is köszi mindenkinek!


2011. júl. 21. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy szőkítő csak akkor fogja leszívni, ha szerencséd van.

Általában kettőre szükség van, + mellé a 9-es oxit ajánlanám, és fodrászkellékes festéket, nem ilyen bolti macskahúgyot, mint a palette XXL...

2011. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Mostmár mindegy... az eredmény itt vörösödik a fejemen. :D Vis.. majd lassan kiderül mi lett a vége. :) Leszívta a szőkítő por, világos barnára (a feketét), most ráfestettük a vöröst, hát kíváncsi leszek mi lesz belőle... ? :) Vagy fog látszani, vagy nem. :D

A palette lehet azért sem látszott, mert már volt pár éves a festék (mikor még szőke hajam volt, akkor festettem be a hajam alsó részét lilás színűre), de az nem most volt.. jó pár éve.. :)

Remélem sikerül a tervem. :)

2011. júl. 21. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt a kombinációt próbálltam ki. Nekem színezett fekete hajam van, alapból barna, én fóliás melírt csinálltam, vékony tincseset, mert hosszú a hajam nem tudtam volna a sapkából kihúzni xD 9 és 12% oxit használltam, nekem a végeit fehér szőkére szívta le, a többit szőkésbarnára, ugyan úgy vulkánvöröset kentem rá, és szerintem tökjó lett. :) Nem piros, de élénk vöröske. :) Szép a feketében.
2012. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!