Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha melírozzuk a hajunkat....

Ha melírozzuk a hajunkat. Hogyan lehet ugyanazt a csíkot mindég eltalálni a zacskón keresztül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:53
 1/3 anonim válasza:
Zacskón keresztül, mégis, hogy lehetne eltalálni??? Én nem tartom valószinűnek, de lehetséges, hogy én nem értek hozzá...
2011. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi...Melírsapkára gondoltam vagy éppen a szilikon sapkára...Az alatt sem látszik éppen melyik csík volt behúzva......
2011. júl. 22. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Rövid hajnál szokták inkább alkalmazni, és sehogy. De mivel ezzel vékony tincses melírt csinálnak, nem is gáz.

Hosszú hajnál, ahol már zavaróbb lenne, ott fóliával melíroznak, ott meg könnyebb nagyrészt ugyanazokat a tincseket kiválasztani.

2011. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!