Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszula formában. Ki...

Revalid kapszula formában. Ki mit tud róla? Télleg hatékony? érdemes hosszabb ideig rááldozni? Kb mennyi idő elteltével hat?

Figyelt kérdés
azért mert nem valami olcsó mulatság 90db-os 7000 Ft. és még csak most szedem egy hete.
2009. ápr. 4. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hatékony-e, szerintem ez egyénfüggő. Valakinek bejön, valakinek nem. Személy szerint én szoktam szedni, évente egyszer 3 hónapig. Először azért szedtem, mert a festéstől hullott a hajam. Egyrészt megállította a hajhullást, ráadásul gyorsabban nőtt tőle a hajam, és mintha erősebb is lett volna. Lehet, hogy aki rámondja, hogy nem ér semmit, az szedi 1 hétig és egyből várja a változást. Hát ez nem így van. 1-2 hónap múlva tapasztalja az ember a hatását. Azt is hallottam, hogy valaki falánkabb tőle, vagy böfögteti, vagy gyomorpanaszai vannak, nos én ilyeneket nem tapasztaltam, ezért mondtam, hogy személyenként változik, kire milyen hatással van. Mindenesetre bajod nem lesz tőle, és tartalmazza a fontos vitaminokat, ami a haj szebbé tételéhez szükséges. Szóval szerintem megéri rá beruházni. (mellesleg a körmeim is töredeztek előtte, és jól rendbe hozta, szépen megerősítette) Egyébként én a Dm-ben vagy Rossmannban veszem, de nem 7 ezerért, hanem olyan 5200. Nem tudom te hol vetted, de jóval drágább ott.
2009. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat:)megnyugtadtál!! amugy én gyógyszertárba vettem, van 5000értis igen, csak az nem kapszula hanem sima gyógyszer, azt mondták ez jobban fog hatni. Reménykedem!és köszi!!
2009. ápr. 4. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kiömlött tőle az arcom... már fél éve nem szedem, de még mindig nem lehet kikezelni a bőrömből tehát, ha érzékeny a bőröd sztem hagyd abba...

Én a sörélesztőre esküszöm :D

2009. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!