Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A masszírozás tényleg jó a...

A masszírozás tényleg jó a ráncokra?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,hogy az arc masszírozása körkörös mozdulatokkal hatásos a ráncok ellen,mivel fokozza a vérellátást.


Igaz ez?

Ha igen,kb. hány éves korban kell elkezdeni és milyen gyakorisággal?


2011. júl. 23. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Legalább is nekem nem vált be.

Még csak 25 leszek, de egy szerelmi csalódás után olyan ráncos lettem, mint egy vénasszony.

Komolyan!

Megijedtem magamtól.

Pedig olyan babaarcom, és bababőröm van.

Masszíroztam én is, meg kentem, de nem használt.

Csak az, amikor szabad utat engedtem a fájdalomnak, sírtam, ordítottam a párnámba, és csak bőgtem és bőgtem.

Azóta Oké vagyok, és újra visszatért a babaarcom, elmúltak a ráncok.

Valóban igaz: az arc a lélek tükre.

2011. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó. A kozmetikusok is nem véletlenül csinálják! Ha fiatal vagy, akkor elég ha csinálod otthon ezt a körkörös mozdulatot, vagy ha a pénztárcád engedi elmehetsz kozmetikushoz is 2-3 hetente masszázsra.

[link]

2011. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,kell egy kicsit zsírosabb krém,hogy csússzon a bőrön,apró dörzsölésekkel,az ujjaid ütögetésével felpezsdül a véráram.Kisimul a bőr.
2011. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!