Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy pl. a...

Miért van az, hogy pl. a Gliss Kur samponok (és sokminden más) fele annyiba kerül az 1Eurós boltokban mint máshol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem az van benne...
2011. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mért nem? Ugyanaz a doboza, az illata , a színe az állaga stb. Semmi különbséget nem vettem észre...
2011. júl. 24. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülyeségeket beszél, biztos a fejére ejtették.

Ugyanaz van benne, ez a világon mindenhol így van, hogy vannak diszkont áruházak, ahol olcsóbban adják (angliában is mindig a poudshopban vásároltam). Lehet, hogy a bolt prezstízsét nem kell megfizetni (pl dm, rossmann, meghát ugye nem is ugyanúgy néznek ki ezek a boltok), ugye ezeknem a boltokank nincsenek katalógusai, reklámjai, és nem kell még licenszet is fizetniük az anyavállalatnak (mint a dm. rossmann esetében). Nincs biztonsági rendszer, biztonsági őr, akinek szintén ki kell termelni a fizetését. Valószínűleg nagyobb tételben rendelik és a gyártótól, ami szintén gazdaságosabb... Azt tudom, hogy pl dm...stb nem rendel soha nagy tételt, hanem pont csak annyit, amennyi fogy, dolgoztam olyan cégnél aminek ügyfele volt a dm. Nyilván ha 200 db-ot rendelnek, akkor sokkal több a szállítási, csomagolási, egyéb költség egységre eső része, mintha valaki 2000-et rendel, és inkább tárolja, hiszen úgysem romlik meg...

2011. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!