Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a hajam vörösre,...

Befestettem a hajam vörösre, és nagyon sötét lett, pedig alapból sötétszőkére volt festve. Mit csináljak vele, hogy világosabb legyen?

Figyelt kérdés

Ilyennel festettem:

[link]


És ilyesmi lett:

[link]


2011. júl. 24. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

citrommal elvileg lehet világosítani rajta,de ha sokat mosod is világosodni fog.

bocsi az offért de milyen festékkel volt sötétszőkére festve csak mert én most szeretném valami szép sötétszőkére?!

2011. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szép sötétszőkét nem tudok sajnos ajánlani... nem véletlen lett átfestve a hajam vörösre. Valami ritka undorító, öreges barnás árnyalatot kaptam.

:(((

2011. júl. 24. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj sajnálom akkor majd meg probalom fodrásznál.tényleg mosd sokat az a leghatásosabb sokat fog kopni! :)
2011. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Citrom.:) De szerintem szebb az amit kaptál.:$
2011. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!