Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan válasszam ki a megfelel...

Hogyan válasszam ki a megfelelő árnyalatú alapozót?

Figyelt kérdés
Hová próbáljam ki? Az arcomra lehet? És természetes fényben is nézzem meg? Nagyon tapasztalatlan vagyok ezen a téren, kérlek adjatok tippeket!
2011. júl. 24. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a kézfejemen szoktam kipróbálni. Olyat veszek, ami ott jó. Nekem legalábbis ez így be szokott válni. Természetes fényben is nézd meg:)
2011. júl. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arc arcodra kend,ne a kézfejeden.Ha drogériákban vásárolsz szokott olyan lenni,amire rá van írva hogy teszter.Általában van egy kis tükör is,de ha nem akkor a sminkes pult hátán vagy oldalán,ahol ellenőrizheted a szint.Az a jó,ha viszel magaddal egy kis tükröt,majd a boltból kijőve ellenőrizheted,mennyire passzol,mennyire fed.De egy barátnőt is vihetsz magaddal,aki megmondja.De sokszor az üzletben is lehet látni,hogy jó e a szín vagy nem,vagy ha a kirakat felé sétálsz,ahol bejön egy kis fény.
2011. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha alapozót vásárolsz akkor a csuklód belsejébe kenj egy kicsit és nézd meg hogy passzol-e a szín.
2011. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én soha nem kenném az arcomra. Ami a kezemen stimmel, az az arcomon is szokott. Te kennél olyan flakonból magadra, amiből más is? Letörölte valami idegen a flakon végét, és te abból szeded ki az alapozót. Nem tudom érthetőbben leírni. Lehet hogy csak én vagyok finnyás, meg a körülöttem élő nők...

2011. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!