Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek fehér, vagy barna...

VivijjenS kérdése:

Szerintetek fehér, vagy barna bőrön látszanak jobban a hízási/fogyási csíkok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A striák egyértelműen a barnán látszanak jobban, hiszen az fehér, nagyobb a kontraszt...

De ha már meglévőkről van szó, akkor sem tudom, hogy képes-e ott lebarnulni a bőr ugyanúgy, mint ahol nincs, de attól félek, hogy nem, mert az egy kicsit olyan, mint egy heg (ha ezért kérdezed)... Bár nincsenek tapasztalataim ezzel kapcsolatban, nekem olyan helyen van (és csak kicsi) ahol nem éri a nap...

De ez tipikusan olyan bőrhiba, ami majdnem mindenkinek van és kb senkit sem érdekel. (régebben modellkedtem, fürdőruhában is, és mégse zavart senkit) Sőt terheség idején szinte biztos, hogy összeszed néhányat az ember lánya...

2011. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem válaszoló, nem barnulnak le a striák, tehát napbarnított bőrön jobban látszanak.
2011. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fenekemen inkább olyan kékes-lilásak a csíkok, azok jobban "eltűnnek" a barna bőrön, nem? egyébként ha fehérek, akkor tényleg nagyon a kontraszt barna bőrön
2011. júl. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!