Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntethetném el a pattaná...

Hogy tüntethetném el a pattanásokat? :/

Figyelt kérdés
Már kb. 9éves korom óta eléggé pattanásos az arcbőröm, a legtöbb pattanásom be is van gyulladva. Jelenleg 15 éves vagyok és még mindig ugyan ez a helyzet, pedig rengeteg krémet, arclemosót, (egyszer bőrgyógyász által felírt krémeket,tablettát) próbáltam. Tudtok valami nagyon hatásos módszert az eltüntetésre?
2011. júl. 25. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy neked az egész életedet végig kísérik a pattanások, ez nem köthető feltétlen korhoz.

Én a bőrgyógyász javaslom, de mindenképp kérdezz rá a gyógyszerre, amit felír.

Unokatesóméknak mikor felírta a tablettát a doki, pár nap múlva eljöttek hozzánk, és szörnyű látvány volt. hatalmas vörös foltok az arcukon. A gyógyszer mellékhatása... még a pattanásokkal is jobban néztek ki, mint azokkal a foltokkal:S


22N

2011. júl. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi nem láttam a zárójelben, hogy már jártál bőrgyógyásznál. Az Aknesol oldatot próbáltad már? gyógyszertárban lehet kapni, de nagyon agresszív készítmény. Porzik tőle az arcod úgy kiszárítja, szóval kell mellé valami jó kis arckrém is
2011. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg felíratni a roaccutant bőrgyógyásszal, sok embernek beválik
2011. júl. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az étkezésre odafigyelsz?Nem tesznek jót nekik a zsíros,fűszeres ételek,valamint az édességek.Talán ha több zöldséget,gyümölcsöt ennél,jobb lenne.A folyadék bevitel is fontos,lehetőleg ásványvizet igyál,ne cukrozott üdítőket.Próbáld meg naponta többször tisztítani az arcod.Nem feltétlenül muszáj drága krémeket venni,lehet házilag is készíteni arcradírokat,arcpakolásokat,talán azok is segítenének.
2011. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy jó bőrgyógyász-kozmetikust! Nekem az vált be. A roaccutant én is szedtem,de Te ha lehet kerüld el, mert sok a mellékhatása és miután vége a kúrának ugyanúgy visszajönnek a pattanások.
2011. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem az Aknesol használt. de nem gyógyszertári, hanem dm-ben vettem. és csak nagyon kicsit szárított, én sima baba testápolót használtam mellé. és olyan 600-1200 Ft körül van dm-ben rossman-ban. :D
2011. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azok a krémek váltak be, amiket a gyógyszerész írt fel.

Nagyon sok sikert kívánok Neked is!!


:)

2011. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!