Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín illene hozzám?...

Milyen hajszín illene hozzám? 15/L

Figyelt kérdés
Szeretném befestetni a hajamat, bár az is lehet, hogy inkább leteszek róla, mivel 15 évesen fölöslegesen roncsolni a hajamat nem túl okos ötlet. Viszont az eredeti hajszínem nem tetszik. Kiskoromban tejfölszőke voltam, aztán mostanra inkább sötétszőke, világosbarna színű a fényben ilyen "arany szerűen" csillog. Színváltó(hol kék, hol zöld, hol kékeszöld) színű kicsi szemeim vannak, széles, de rövid(sajnos:s) orrom van, és eléggé erőteljes karakteres arccsontozatom. Még enm tudtam beazonosítania fejformámat, de szerintem szögletes, nem tégla, de nem is ovális. A bőröm borzalmasan fehér és érzékeny néhol van egy-egy kis pöttyöm.(Én nagyon szeretem, a világért sem mennék szoláriumba, pláne ennyi idősen:S) Ilyen paraméterekre tudtok javasolni, valami nem túl untermészetes hajszínt, ami nem is teszi tönkre a hajamat(esetleg kiemelné a szememet)?
2011. júl. 26. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:

szia! szerintem maximum szinezővel segíts rá a szőkeségedre, be ne festesd. utána vagy örökké festeni kell, vagy lenöveszteni, ami szörnyű procedúra. a szemeid kiemelheted tussal így: [link]

de ha szép a bőröd, akkor semmiképp ne alapozózd. :_)

2011. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fehér bőrhöz illik a vörös haj világosabb árnyalata.

De szerintem nagyon szép hajad lehet,abol következtetve ahogyan leírtad. :)

2011. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kékes a szemed, akkor a barna illene a hajadhoz. Csokibarna?
2011. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár, szerintem nem kéne befestetned. Szerintem az eredeti, ahogy így olvastam, biztos szép lehet. :)

Ha tényleg úgy döntöttél, hogy beakarod festetni a hajadat akkor ne nagyon eltérő színre, mert akkor zavarni fog a lenövés mindig.

Esetleg először próbáld ki a hajszínezőt. Bár tényleg gondold át, hogy milyen színre. Ne túl eltérő legyen.

2011. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ilyesmire kéne beszínezni, ez nem nagyon üthet el a sajátodtól:)


[link]

2011. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, jöhetnek még :)!

Nagyjából ilyesmi a természetes hajszínem:

[link]

Szerintetek ezek, hogyan állnának?:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

4. [link]

2011. júl. 26. 13:09
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi látom nem hozta be előbb az első képet:S

2011. júl. 26. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hasonló paraméterekkel rendelkezem/rendelkeztem ennyi idősen. Én nem szerettem a szőke hajam, mert szerintem furcsa, zöldes fénye volt és csak napfényben mutatott jól. Úgyhogy először melíroztattam (hidrogénesre), de nem voltam vele elégedett, úgyhogy vörösre váltottam, közben kipróbáltam a sötétebb barnákat is. Nekem az erőteljesebb vörös árnyalatok jöttek be igazán. A sötétbarna valahogy nagyon kiemeli az arc egyenetlenségeit, a durvább vonásokat, meg hozzám valahogy még természetellenesebb volt, mint egy vöröses árnyalat. Most burgundivörös vagyok és meg vagyok vele elégedve, bár én a lilás beütést kevésbé szeretem, úgyhogy legközelebb a mahagónival próbálkozom meg.


A képeid közül nekem a 2, 4 tetszik nekem. Igazából azt írtad, hogy elég fehér vagy. Pötty alatt szeplőre kell gondolni? Mert akkor érdemes vörösben gondolkoznod. Ha pattanás, akkor inkább olyat válassz, ami kevésbé hívja fel rá a figyelmet, a világosabb árnyalatok jobban elnyomják a bőrhibákat, viszont nem is keretezik annyira az arcot.


Igazából egyetlen dologra kell igazán ügyelned, ez pedig, hogy hideg vagy meleg típus vagy-e, de nekem úgy tűnik, inkább hideg. A hajszínben is ilyen árnyalatot kell választanod, legyen az akár szőke,barna, vörös vagy bármi. A szőkék közül a jelenlegihez hasonló állna a legjobban, de ide tartozik a platina is pl. Neten találhatsz színpalettákat. Barnák közül pl. gesztenyebarna. Vörösek közül a feltűnő árnyalatok jobbak, amelyeknek nem rezes/aranyos csillogásúak. Feketéből a kékesfekete, de igazából ez nem ajánlott számodra, mert nagyon roncsolná a hajad.


Nézz utána neten, melyik típus is vagy, és az alapján már könnyebben tudsz választani.

2011. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!