Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez? Szerintem nem

Normális ez? Szerintem nem

Figyelt kérdés
12 évesen mindig zsirosodott a hajam.most 13 vagyok ugyanannyira zsirosodik de hullik is
2011. júl. 26. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az embernek zsírosodik a haja! :D De ha neked jobban, ( mert ez megesik és nem ritka, normális ) akkor használj olyan sampont, ami kimondottan hajzsírosodás ellen van, és ha használsz balzsamot azt normálisan most ki a hajadból, ha fújósat használsz, akkor pedig keveset fújj rá!:) a hajhullás lehet idegesség vagy A-vitamin hiányában is. De van, arra is kimondott sampon! :) De elég sok embernek hullik a haja, nem kell megijedni, szerintem:) Persze, ha csomókban, akkor menj orvoshoz! :|:)
2011. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Napi kb 100 szál haj kihullása még normális. Most nyilván nem kell megszámolni, de megbecsülni meg tudod, hogy mennyire hullik.

Az, hogy hullik, az sok mindentől lehet: stressz, gyulladás a szervezetedben, rossz fog stb.

A zsírosodást szintén te tudod megítélni, hogy mennyire probléma. Próbáld kicsit a hajtöveket tupírozni, ne vasald, és ne simítsd a fejbőrödre, mert attól is zsírosodik. Ne öblítsd forró vízzel, csak langyossal, lehetőleg ne hajszárítózd és vasald. Ja, és csak normál hajra való termékeket használni, ne pedig olyat, ami zsíros hajra való, mert az hosszútávon egy mókuskerék, és csak egyre jobban fog zsírosodni.

Ha tényleg nagyon gyakran zsírosodik használhatsz száraz sampont vagy hintőport, nem kell pl naponta megmosnod.

2011. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyár van,így változik a hajhagyma is.Teljesen normális.
2011. júl. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!