Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tusfürdő vagy habfürdő?

Tusfürdő vagy habfürdő?

Figyelt kérdés

Mennyiben hasonló az összetételük? Lehet habfürdővel is úgy fürödni, mintha tusfürdő lenne? Sokkal jobban megéri habfürdőt venni, mert kétszer akkora, mint egy kis tusfürdő és annyival nem drágább.

Vélemények?


2011. júl. 27. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanaz.Legalábbis állagra és illatra.
2011. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1.-vel :)
2011. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit vettem észre, hogy a habfürdő jobban habzik, de egyébként semmi más különbség nincs.
2011. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindkettö ugyanaz...csak egy bizonyos "ml" felett (400-500ml) már máshogy hívják...
2011. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A habfürdő inkább kádas fürdőzéshez való az intenzívebb habzása miatt, míg a tusfürdő zuhanyozáshoz, mert kevésbé habzik. De szerintem zuhanyozáskor nem is kell annyira haboznia :D Remélem tudtam segíteni! (:
2011. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én inkább azt vettem észre, hogy a habfürdő talán hígabb valamivel, de egy márkán belül illatra ugyanaz.
2011. júl. 27. 14:23
 7/9 A kérdező kommentje:
Emlékszem még arra, amikor gyerek voltam, hogy anyukám csinált jó habos fürdőt este, de szappannal is lecsutakolt. Szóval bennem úgy maradt meg, hogy a habfürdő csak a látvány és illat miatt van, nem pedig a kosz lemosására.
2011. júl. 27. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
a habfürdő azért habfürdő, mert habzik :D kádba kell tenni, és csak a látvány miatt van :D a tusfürdővel meg tusolni kell, és ez tisztít is, nem mint a habfürdő :D én mind2őt szoktam használni, ha fürdök :)
2011. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Hát szerintem annyi a különbség,hogy az egyik jobban habzik és éppen ezért fürdéshez használják.A másik pedig kevésbé habzik és zuhanyzáshoz,tusoláshoz használják. :D
2011. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!