Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hasznaljak hogy gyorsabban...

Mit hasznaljak hogy gyorsabban nojjon a hajam?

Figyelt kérdés

Egy evvel ezelott meg gyonyoru egeszseges,hosszu hajkoronam volt,eveken kereszrtul,sot,mindig.De egy eve,nem tudom minek kovetkezteben,talan a stressz miatt,hirtelen letoredezett,es rendesen megrovidult.Azota mar mindennel probalkoztam,hazi pakolasoktol megkezdve szinte mindenig,es surjen van vagva a vege is,mert tovabbra is folyamatosan toredezik,de egy eve alig no a hajam...par centit nott egy ev alatt.Elotte viszont nagyon hamar nott a hajam.

Mitol lehet ez?Es mit hasznaljak hogy helyre jojjon es gyorsabban nojjon?Legyszi adjatok tanacsot...elore is koszi!!


2011. júl. 28. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyókúra?

Stressz?

Rossz, hiányos étkezés?

hajfestés, vasalás?


Amit tehetsz: gyógynövényes hajszesz masszírozása, fodrász aki levágja a csúnya részeket, hajfestés, hajvasalás, lakkok ilyesmik abbahagyása, Haj és köröm és bőrépítő szépségvitaminok kiegészítő használata, egészséges táplálkozás, a haj heti egyszeri mélytápláló szerrel való ápolása.


nem hullik a hajad? Nincs rejtett gyulladásod?

2011. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat,fogyokurazni nem szoktam,nem vagyok hizekony.Vasalni vasalom a hajam,de csak hetente egyszer,festeni is festem,de tul surjen nem.Stressz viszt mindig van,akkoriban egy rosszabb,stresszesebb idoszakom is volt,de kulonben is idegeskedo termeszet vagyok.Meg etkezni is rendszeresen szoktam,viszont lehet nem mindig tul egeszsegsn...

Sajnos hullik a hajam,...nem tudom lenne e valamilyen gyulladasom,lehet nem artana egy kivizsgalas...Attol is lehet?gyulladastol?pl milyentol?

Regen dauerolva volt a hajam,es az nem viselte meg,semmi baja nem volt,utana evekig azt is abbahagytam,es megis hirtelen tonkrement a hajam,...az a fura hogy nagyon rovid ido alatt,meg jo hosszu volt,2 honap mulva a fele lett.Csak mindig azt lattam hogy hullanak kis feltincs szeru hajdarabok,ahogy tort,vegul lerovidult.Azota meg alig no.

2011. júl. 28. 12:33
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem sokat segített a HairClinic hajerősítő kapszula, minimum három hónapig kell szedni, hogy látszódjon a hatása, naponta 3 szemet.. Elég drága, de nekem eltűnt a töredezettség, és gyorsabban is nőtt. De a Biovanne plus is van olyan jó, és még olcsóbb is !! Szerintem próbálkozz meg ezekkel is. Hatásos !!
2011. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!