Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melíroztatni szeretném a...

Melíroztatni szeretném a hajamat, mennyire rendszeres fodrászhoz járást igényel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Erősen gondolkodom azon, hogy melíroztatnám a hajamat. Derékig érő, fodrászt rég nem látott sötétszőke hajam van, középszőke melírra gondoltam, olyasfélére, mintha épp csak a nap szívta volna meg.


Viszont nagyon nem szeretek fodrászhoz járni, és ezért elég sarkalatos számomra az a kérdés, hogy a melírral is vissza kell járni havonta szőkíttetni? Vagy van olyan technika ami ezt nem igényli?

Az nem gond, ha pár havonta vagy félévente el kell menni felújíttatni vagy ilyesmi, de azt a kínt, amit a szőkére festés jelent - nekem ez 3-4 hetente fodrászhoz mászkálást jelentett, mert egyébként csúnya volt a lenövés - azt mindenképpen szeretném elkerülni.


Köszi előre is a válaszokat.


2011. júl. 28. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt melírem, és nagyon megbántam, h tetettem. Ahogy nőtt ki, és kopott egyre csúnyább volt és még a hajam is roncsolódott tőle. Hál istennek nem látszik a nyoma,mert már lenőtte magát. Mivel a melír egy amolyan hajfesték,mindenképp ki fog előbb-utóbb nőni,de ugye valamit valamiért! :)
2011. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, szerencsére az én hajam elég jól bírja a festést, sokat volt szőkére és egyéb színekre is festve, semmi baja nem volt.

Szóval a roncsolódás annyira nem aggaszt, már csak azért sem, mert tényleg csak 1-2 árnyalatnyi világosítást szeretnék.


Viszont baromi gyorsan nő, és kimondott tortúra (meg nagyon sok pénz) volt nekem három hetente fodrászhoz járni vele, úgyhogy inkább visszafestettem az eredetire, de ezt meg már nagyon unom. Az a tipikus seszínű :)


Olvastam itt valahol hogy létezik olyan, hogy "kérjél napszítta hatást", na én valami ilyesmit szeretnék, csak tartok tőle hogy ez is valami havi program lenne :-)

2011. júl. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!