Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozhatom rendbe a hajam?

Hogy hozhatom rendbe a hajam?

Figyelt kérdés

Vettem egy olcsóbb hajfestéket, és "természetesen" megégette a hajam. Nem is egyenletes szőke, úgyhogy holnap újra át kell festenem.

Most is száraz, sprőd, és durván törik, de így is csak fülig ér, szóval nincs miből levágatni igazán. :((

Mivel kenjem, stb, hogy helyrejöjjön? Lassan, havonta picit vágatnék belőle, és akkor eltűnne a vége, ami most borzasztó.

De addig mit csináljak vele???


2011. júl. 28. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hát sztem menj el fodrászhoz, ha szőkét akarsz, legelsőre. vagy fesd be pl. barna krémhajfestékkel, az rendbe hozza :)
2011. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A barnát kihagyom.

Fodrászt pedig egy normálisat nem találni a környéken. Az meg nekem is megy, hogy felkenek egy tubus készen kapható festéket, olvasgatok, időnként ránézek, és ha más színe lett, leégett, vagy egyéb gikszer van, akkor hozzáteszem, hogy bocsi, és ingyen levágom csutkára.

...hát, így kezdtem el növeszteni a hajam rövidről hosszúra.

2011. júl. 28. 21:19
 3/5 anonim válasza:

keresned kéne egy igazán jó fodrászt, aki igazán ért hozzá, jobban mint te, vagy az előző fodrid, aki próbálkozott. hisz látod, magad sem éred el a kívánt eredményt.

addig is tegyél a vizes hajadra pakolást, ezt csavard be meleg vizes törölközővel és hagyd rajta egy 30 percig, remélhetőleg segít és még talán nem kell egyből ollóval neki esni!

2011. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
háát, ez tényleg durva, tényleg normális fodrász kell ide. más megoldást nem tudok :(
2011. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd le melyik településen laksz, vagy melyik nagyobb város közelében. Hátha valaki tud ajánlani egy jobb fodrászt:)

Pakolások közül tudom ajánlani a : Serical creme al latte (ezt csak fodrászkellékesben tudod beszerezni, 1literes, én 880ftért vettem-máshol se sokkal drágább, max 1200ft lehet, de akkor is megéri, nagyon jó, nagyon sokáig elég:) ) [link]

a másik pedig a kókuszolaj, sajnos ahol lakom sehol se találtam így netről tudtam csak rendelni, és nagyon jó!!!

2011. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!