Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha én gyantáznám a péniszem,...

Ha én gyantáznám a péniszem, kihez forduljak kozmetikushoz menjek vele vagy saját kezűleg is meg lehet csinálni? Most még borotválom de szeretném kipróbálni a gyantát is. Valakinek van valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pl a zacsi az hogy oldható meg....??
2009. ápr. 7. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyanta rohadtul fáj! Nő vagyok,de eddig csak bikinivonalba gynatáztatok,de az is rohadtul fáj!
2009. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A péniszed? Na az nagyon durva lesz haver :D

Amúgy a legtöbb kozmetikus vállal teljes intim gyantát, tehát mindenhonnan leszedi a szőrt. De ezt előre meg kell kérdezned, amikor bejelentkezel hozzá. Van amelyik MINDENHONNAN leszedi, van aki megszabja, hogy csak erről és arról a részről. De biztos találsz megfelelőt, szerintem otthon ne állj neki gyantázni, nagyon macerás és jobban fáj mint ha kozmetikus csinálja normálisan.

2009. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyanta?o.O ahj.. nő vagyok.. Én nem bírtam ki.. nagyon fáj..:S De ha te gyantáztatni szeretnél inkább kozmetikushoz fordulj.. az kevésbé fáj..
2009. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20/N vagyok a baratom jar intim gyantara (en is) o azt mondta h elosszor nagyon fajt neki de ki lehet birni,megszokas kerdese.Hat kellemetlen az biztos engem is irrital nagyon .....
2009. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen az infókat.Tényleg fáj tegnap kipróbáltam epilátorral a péniszem felett és úgy döntöttem inkább borotválom tovább.
2009. ápr. 8. 04:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Van a péniszeden szőr ? : D
2009. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs mivel borotválom...
2009. ápr. 9. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:

De a péniszed nem lehet szőrös.. : D

Teljes fogalomzavar van, úgy látom. : )

2009. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!