Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az Isana...

Mi a véleményetek az Isana termékekről?

Figyelt kérdés
Elsősorban a samponok, balzsamok, tusfürdők érdekelnének, de egyébként bármi jöhet. :)
2011. júl. 30. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak körömlakk lemosót vettem belőle :) A zöld, mandula illatút, az nagyon jó:)
2011. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tusfürdőik szerintem egész jók, többségük jó illatú. Épp most vettem olívásat. A göndör hajra való hajegyenesítő balzsamot próbáltam, szerintem átlagos. Nem rosszabb, mint egy Nivea például. Olyan jó viszont nincs, mint a Pantene, Fructis, Wella, stb. De csak fele annyiba kerül. Használom ezt is, meg a drágábbakat felváltva.
2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg még vettem a rózsaszín körömlakk lemosót, de az nem volt olyan jó. Inkább szétmaszatolta mint leszedte a lakkot. Mondjuk sötéteket használok (sötétkéket, feketét), ahhoz nem olyan jó. A világosabbat jobban leszedte.
2011. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi tusfürdőket használjuk,azokat imádom.Főleg az olajosat,és mindig van akcióban,200 ft-ért.
2011. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is a zöld mandulás körömlakklemosót használom, teljesen jó. egyébként folyékony szappant használunk még, az is jó. akkor ilyen kis mini antibakteriális kézfertőtlenítő, amit utazásokhoz használok, az is jó. őő. női borotvazselével is meg vagyok elégedve és a gyantával is. semmivel sem rosszabb mint a veet vagy az x-epil csak olcsóbb és még többet is kapsz érte. tusfürdőt már próbáltuk nekem sajnos nem tetszenek az illatai. viszket tőlük az orrom:D de ez szerintem csak egyéni nálam. használtunk már egy hajbalzsamot is és meglepően jó volt.
2011. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!