Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen "ráfújós barnítós"...

Az ilyen "ráfújós barnítós" (szal az UV nélküli) kezelés is ugyanazon az elven működik mint a szoli vagy a barnító krém?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor csak bekell állni és rád fújják a barnaságot!..És azért érdekelne hogy ugyanazon az elven működik e mert volt egy napgomba nevű betegségem ami miatt pigment foltos lett a bőröm (de elvileg elkéne tűnnie ha napozok de nem tűnik :(). és hogy hogyha ilyen kezelésre megyek akkor ugyanolyan fehér marad itt is mi ? :S vagy nem ? Főleg hogy mindjárt itt a strand szezon és nem akarom a hasamat takargatni nagymamafürdőruhákkal!Más megoldást is szivesen fogadok .,Lécci segítsetek :( 18/L
2009. ápr. 7. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és még azt szeretném kérdeni hogy ettől meddig marad barna az ember ?Tartós ?
2009. ápr. 7. 15:08
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Én úgy hallottam, hogy az nem is igazán barnít, hanem sárga leszel tőle. Nem tudom merre laksz, de a kiwi soláriumoknál van ilyen szolgáltatás. Sok helyen van: Móricz Zs. krt, Nyugati Pályaudvar felé...de neten ennek is utána tudsz nézni. Ajánlatos a kényes helyeket a testeden önbarnítóval kenegetni. Szóval, próbáld meg a kiwi szolit, szerintem nem vesztesz semmit

2009. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!