Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajat festessek?...

Milyen színű hajat festessek? (mindenképpen fodrászhoz megyek), de! .

Figyelt kérdés

Ha világoszöld szemem van, barna bőröm (könnyen barnul, hamar kopik, sosem ég le), eredetileg fodrász szerint sötétszőke -szerintem seszínű világosbarna - hajam van, milyen színű hajat festessek.(mindenképpen fodrászhoz megyek)

Voltam fekete (de az soha többé,mert öregített nagyon),azután szőke melírcsíkjaim lettek-jó volt, csak meguntam.

Most szőke vagyok, de már ez is uncsi.

Szívesen várom a javaslatokat :)))


2011. júl. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek alapján marad a vörös és a barna...
2011. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szőke, világoszöld melírral, ami megy a szemedhez.

Nekem volt ilyen, csak kékkel, mert kék a szemem, az első két vastag tincs lett befestve kékre. Kicsit persze extrém, de nagyon jó, mert kihozza az ember szeme színét.

2011. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
modnjuk gesztenyebarna
2011. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)))))Barna, de milyen árnyalat?A vörös elég idegen tőlem, igaz a szememhez jól állna-bár a bőrömhöz nem biztos-a szőke sem rossz-az inkább sápaszt.
2011. júl. 30. 19:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A zöld melír kilőve, mert nem a tízes éveimet taposom már, meg a munkahelyen furcsán néznének...mindenkinek ment a zöld.
2011. júl. 30. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!