Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások! Ennyi mindent...

Pattanások! Ennyi mindent használhatok egy nap az eltűntetésére?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy reggel és este mossam le az arcom baba szappannal.

[link]

De az elég,hogyha csak reggel? mert nekem van Garnier arctisztítóm :

[link]

és nem használhatom egyszerre mindkettőt.

szóval :

1. reggel baba szappan

2. este Garnier

3. elalvás előtt fogpaszta( kb.3 napja próbáltam ki és tényleg leszárította)

ezeket így együtt még nem próbáltam ki,ezért kérdeztem meg,hogy így lehet?


2011. júl. 31. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. A babaszappan lemossa a szennyeződéseket, a Garnier még jobban tisztítja az arcot, a fogpasztát meg úgyis csak a pattanásokra kened.
2011. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem pont ezeket de volt h többfélét is bevetettem egy nap leforgása alatt.. végül a legjobban második látogatásomkor a bőrgyógyász felírta a Duac gélt (nem kis áron) amit arra a területre kell kenni amit kezelni szeretnénk napi kétszer. és igen megéri az árát (nem akarom reklámozni) de tény h jobban eltűntek.. szerintem látogass el te is egy bőrgyógyászhoz és felirat olyanokat amit tényleg érdemes használni.
2011. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Garnier napi használatra van? Mert ha nem azt érdemes betartani. Én nem mernék ennyiféle kemikáliát használni. Lehet hogy tényleg kitisztít, de hosszútávon nem tudhatod h mit tesz a bőröddel.
2011. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, nekem a Garnier hosszabb távon mindennapi használatra nem segített, inkább ugyanolyan vagy rosszabb volt a helyzet. Szóval szerintem mindennap lehet nem kéne használni.

Én úgy vettem észre ezek a bolti termékek inkább csak egyre jók: pénzköltésre. Másra nem nagyon.

Alverde terméket olvastam, hogy az természetes (állítólag) és lehet jobb, bár még nem használtam.

Antalvali.com oldalon ír ezekről, hogy milyen arctisztítókat kéne venni, ami nincs tele kőolajszármazékokkal meg egyéb hasonló mesterséges anyaggal.

Egyébként úgy tudod meghatározni, hogy jó arctisztítót használsz, hogy ha nem mosod át vele az arcodat pl a garnierrel akkor húzódik az arcbőröd és valamennyivel szárazabb is, és úgy éreznéd, hogy most be kell valamivel kenned az arcodat, mert muszáj... Akkor rossz arctisztítót használsz. Én úgy állítottam helyre az arcbőröm, hogy abbahagytam legalább 2-3 hétre az arctisztítást, és azóta sokkal jobb a bőröm. Normálisan lélegzik, nem érzem úgy, hogy el van tömítve a pórusom.

2011. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor próbáljam ki azt,hogy csak baba szappan és a garniert ne használjam?(az az igazság,hogy már legalább egy éve használom és voltak olyan hetek amikor eltűntek,de mindig visszajöttek a pattanásaim és általában több :s)
2011. júl. 31. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Na igen, velem is ugyanez volt.

Nem hogy elmúltak volna, de még több pattanás jött vissza. Pedig amúgy elvileg hatnia kellett volna, de nem volt jó.

Szerintem keress másik terméket, ami természetesebb vagy csak használj szappant. Vagy esetleg kérdezz meg egy kozmetikust.

Antalvali.com oldal is pont arra való, hogy a természetes termékekre figyelmeztesse az olvasót. Érdemes ott körülnézni.

2011. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok meg, de a garnier termékek már csak egy kupac kutya sz@r... úgy van ahogy az egyik fórumozó írta... pénzkidobás ...tudom mert kb 8 évvel ezelőtt kezdtem használni a termékeiket, akkor nagyon jók voltak, kb 2 évig... aztán azt vettem észre hogy a kedvenc krémemet már nem üvegben hanem műanyagba csomagolták... azt hittem hogy csak a dobozát cserélték ki, de használtam tovább vagy 8 hónapig (+ 3 vásárlás ez idő alatt) és én azt vettem észre hogy már nem olyan jók mint amilyenek voltak...persze az áruk azért emelkedett... szóval jobban jársz ha elmész egy bőrgyógyászhoz. Ne kozmetikushz, mert ő csak a saját termékeit fogja reklámozni!
2011. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem eszek csokit/csipszet/olajos magvakat, zöldteát iszom, és amióta ezt csinálom, nincsenek pattanásaim. nem kell a sok vegyszer, csak egészségesebben élni.
2011. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az ilyen tv-ben reklámozott szarok azok nem jók én már ezret kipróbáltam és egyikse volt igazán jó talán az első nap utána hozzászokik a bőrőm
2011. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!