Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hajfesték, ami vörösből...

Olyan hajfesték, ami vörösből szőkét csinál? :S Vagy legalább szőkésbarnát? :s

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Nagyon vörös lett a hajam,de nem nagyon tetszik,vissza akarok térni az eredetihez,ami szőkésbarna.:S
2011. júl. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, a vörös pigmentek mindenen átütnek. Mennyire sötét a vörös?
2011. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz? :S Hát....,olyan sötét eper jellegű.:S
2011. júl. 31. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem mindenképp fodrász csinálja, nem bajlódj vele otthon egyedül. Ha nagyon ügyes vagy, akkor hajrá, viszont ha nem sikerül, akkor többe kerül.
2011. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A vörös színnel van a legtöbb baj, tényleg... Én is épp most próbálok megszabadulni tőle, vagyis inkább a narancssárgától (fekete hajam volt és kiszőkítettem). Nekem 3 festés (hamvas szőkével, amiben elvileg vöröset elfedő pigmentek vannak) kevés volt ahhoz, h eltűnjön ez az árnyalat :S

21L

2011. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajaj.:s És talán a barna? :S
2011. aug. 1. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy milyen színre fested, a vöröset nehéz eltüntetni. Nekem sokáig még a feketén is átütött. Egy ügyes fodrász néhány alkalom után szépen eltünteti.
2011. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
loreal festékeltávolító por, 6os oxyval keverve, aztán fesd a élszínnél egy árnyalattal világosabbra a hajad. utána kb. olyan lehet, mint volt. a festés azért kell, hogy ne legyen foltos a hajad. vegyél hamvasító sampont is, hogy ne sárguljon be.
2011. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!