Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik árnyalat...

Szerintetek melyik árnyalat legyen? (linkkel)

Figyelt kérdés

Sziasztok van ez a weboldal:

[link]


A bal oldalt lent látható egy szőkésbarna haj részlet,

és annak a legeleje(a világos rész) érdekelne.

Melyik árnyalat lenne ezekből a habállagú festékekből,

amivel ezt az árnyalatot el lehet érni?


Köszönöm aki segít,és remélem érhető,hogy mit szerettem volna :)


2011. aug. 2. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az aranyszőke tetszik
2011. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobban a világos bronzbarna és a világos aranybarna hasonlit rá.De sajnos pontosan nem tudom.

Milyen az alaphajszined?Az is fontos.

2011. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nem tudjuk sem a bőrszínedet, sem a frzurádat, sem a szemed színét, sem azt, hogy milyen színeket hordassz.


Lehet hogy a bőröz viszonyítva pont az a szín fogja a tökéletes hatást adni ami így elvonatkoztatva nem tetszene...


Szóval fotót. Akár rólad, akár hozzád hasonló arcú modellről.

2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
világos szőke
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az eredeti hajam az sötétbarna,de volt már festve és legutóbb szőkítve is fokozatosan,és most kell rá a festéket megvennem,jelenleg ehhez hasonló a hajszínem:

[link]


Eddigi válaszokat köszönöm :)

2011. aug. 2. 21:14
 6/7 anonim válasza:
A bal oldali fürtök eleje határozottan aranyszőke,a haj vége sötétebb szokott lenni,pláne ha nem profi festi,de 99%hogy aranyszőkével van festve a csaj haja.A világos bronzbarnán gondolkoztam még,de ha megnézed a minták a fejtetőn vannak fotózva,a választéknál.Ott pedig világosból indul ki,szóval semmiképp nem lehet sötétebb,mint a fürt eleje,mármint ,amit látunk belőle
2011. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
amúgy a vége olyan,mint a világos bronzbarnának,de csak a vége,és a mintán meg a haj elejét mutatják.előző voltam
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!