Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha eredeti vagyis nem festett...

Ha eredeti vagyis nem festett sötétbarna hajam van a fodrász ilyen színre betudja festeni?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy ilyen színt érjek el le kell szívatnom előbb? Fodrász fogja csinálni, de azért érdekelne ki mit mond. Illetve azért ha nem is pontosan ilyen színű lesz, de csak meg kéne tudnia oldania egy fodrásznak, hogy ehhez nagyon hasonló színű legyen, nem?

[link]


2011. aug. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogja tudni megcsinálni, sőt szerintem elsőre melírozást fog javasolni, mert 1-2 hónap után ezzel sokkal világosabb lesz a hajad, és könnyebb lesz világosítani az egészet. leszívatás nélkül.
2011. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mondjuk igaz ez a haj is melíros, de nem akarnék megint "foltos" hajat. Egy évet vártam mire lenőtt az egész. Ha leszívja a hajam se lehet ilyen színt megoldani?
2011. aug. 2. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában nem szeretnek rögtön nekiesni, inkább a fokozatosság.
2011. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!