Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolisok! Haszálok szolikrémeket?

Szolisok! Haszálok szolikrémeket?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 01:00
 1/10 A kérdező kommentje:

*Használtok

És ha igen melyik fajtát, köszi!

2011. aug. 3. 01:01
 2/10 anonim ***** válasza:
fényvédőt használj. most nem akarlak ezzel cseszegetni tudom nem erre vagy kivancsi, de a RÁNCOK mindennél rosszabbak. én most 25 vagyok, keveset szoliztam életemben, viszont a baratnömet már 22 éves korában 28nak nézték rendszeresen pedig fiatalabb nálam, a mükörmösöm meg 35 éves de 45-nek kinéz olyan brutális ráncai vannak az arcán. szóval csak módjával szerintem... én önbarnitót szoktam használni ha már nagyon fehérnek érzem magam, arcra meg bronzositot. a fiatalság és szép bőr sokkal fontosabb mint a barnaság. na bocs az okoskodásért csak vigyázz magadra :)
2011. aug. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem kimondottan a barnaság miatt járok hanem, hogy egyenletes legyen a bőröm. Heti 1-2 alkalommal 6 percre.

De tényleg nem akarok száraz, ráncos bőrt, ezért is vagyok kíváncsi melyik krém ajánlatos.


:)

2011. aug. 3. 01:57
 4/10 anonim ***** válasza:

én mindig olyan kétszer használatos bronzositó karamellillatú krémet használok :)

amit a plutnél a szalonban tudok megvenni.Kérdezd meg az ottlévőtől, hogy mit ajánl.

[link]


ezt használom.Jobban barnulok

2011. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-2 alkalomtól 6 perc. Nem lesz ráncos bőre.

Australian Gold, ha minőségű szolárium krémet akarsz használni,és abból a Sinfully Black.

2011. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én Sun Solart használok abból is a bronzt!
2011. aug. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi utánuk nézek!
2011. aug. 3. 12:55
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem használtam eddig semmilyet, de most erősen gondolkozom rajta. a szoliban a pultnál szoktak lenni rengeteg féle van. kérd ki a szoliban dolgozó véleményét.:)
2011. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ez a sinfully black elégé tetszik, de nagyon durva ára van. 6000ft 250 ml

250ml kb hány alkalomra elég, tudja valaki?

2011. aug. 3. 13:22
 10/10 anonim ***** válasza:

1-2 hónapig biztos elég, nekem.Rendszeres szolizó vagyok az ára háát olyan 7000 körül mozog de szolinként változó be linkelek neked egy szolárium nagykert ott vannak szoli krémek és le írás, az ár pedig ne tévesszen meg mert az a válalkozók eladási ára a nagykerben.

[link]


egyébként én írtam a Sinfully B.-et :))

2011. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!