Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szombaton egy esküvőre megyek...

Szombaton egy esküvőre megyek mint koszorúslány de sajnos akadt egy kis problémám van egy ronda pattanás az államon. El lehet valahogy tüntetni ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne nyomkodd, ne is nyúlkálj hozzá ha lehet.

Kenj rá éjszakára mézet. Nappal tonikkal kenegesd. Vagy valami jó leszárítós cucc. Pl. vichy (ha van elég pénzed rá). Nekem általában beválnak ezek.

2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippet.Amúgy én a Neutrogénától használok egy bőrradírt reggel és este is nem tudom hogy ez segít-e...
2011. aug. 3. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress rá az Aszpirin maszkra, lényegében 1 tabletta aszpirint kell feloldani 1-2 csepp vízben és pici krémben/mézben, felkenni és 20-30 perc múlva lemosni. A szalicilsav leviszi a gyulladást, de valószínűleg meg kell ismételned, egyszer nem lesz elég.
2011. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. aug. 3. 22:24
 5/6 anonim válasza:
vágd le késsel a pattanástmjad kend be egy kis mézzel álj ki az udvarra és várj
2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vágd le a fejed majd darabold fel 100darabra utánna hidd el jobb lesz nekem is pont ugyanez volt a bajom , hidd el MEGOLDÓDOTT A PROBLEM!
2013. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!