Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpásodás elleni sampontól...

Korpásodás elleni sampontól sebesedhet a fejbőr?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy nagyonjó korpásodás elleni samponom, de már az sem használ, ismét elkezdtem korpásodni. Csak bizonyos területeken korpásodik a bőröm már évek óta, ahol a hajas fejbőr kezdődik, középen, és az egyik fülem tövénél. Voltam már bőrgyógyásznál, többnél is, mindegyik csak Nizoralt, meg T-gélt írt fel. Semmire sem jók. Utána ajánlott egy ismerősöm egy sampont (Seborin) ami bevált. Most utánaolvastam és több helyen találtam, hogy a Babé babáknak készített koszmósodás elleni sampon használhat. Egyelőre nem használ (eddig 3x mostam vele hajat), viszont elkezdtek sebek keletkezni a korpás területeken. Vakarni nem vakarom a fejem, viszketni nem viszket, csak nagy darabokban válik le a korpa. Tapasztaltatok már ilyet? Mit lehet tenni vele?
2011. aug. 3. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én is küzdöttem sokat a korpával nekem is hol kisebb hol nagyobb darabokban jött. Már úgy szégyelltem. :S

Szerintem az baj hogyha kisebesedik a fejbőröd, ne használd azt a sampont használj Head and Shoulders-t az nekem bejött. :)

2011. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, h pikkelysömör? Menj el újra bőrgyógyászhoz.
2011. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, bőrgyógyászhoz is elmegyek. Én régen amikor még nem volt korpás a hajam, akkor használtam head&shoulderst mert szerettem az illatát a mentolosnak. Ahogy elkezdtem használni 1 hónapon belül előjött a korpám. Azóta nem próbáltam. Barátaimtól is hallottam, hogy semmit se használt. Szerintem nagyon kevés embernek jó...
2011. aug. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!