Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? (intimgyanta...

Mit tegyek? (intimgyanta utáni probléma)

Figyelt kérdés

Nos, túl vagyok életem első intimgyantáján. Egy ideig biztos nem vetemedem rá újra. A véraláfutás hagyján, és a fájdalom, amikor a harmadik húzásra is csak a tövét rángatja a gyantacsíkkal a csaj, de az nem jön ki... Olyan iszonyatosan fájnak a nagyajkaim, hogy még a bugyit sem bírom magamon elviselni, illetve alig bírok járni.. Ez volt még délelőtt. (azt felesleges hozzátennem, hogy nem is lett teljesen szőrtelen:( )


Nos a kérdésem az lenne, hogy mivel tudnám minél hamarabb lenyugtatni a bőrömet? Egy kissé hideg vizet engedtem rá, az jól esett, de amint kiszálltam a zuhanyból újból éget, nagyon piros. Egy kis aloe veras testápolt kenegetek most rá.

Mit tehetnék még, holnap már nem szeretnék terpeszbe tett lábakkal sétálni...


2011. aug. 4. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én kozmetikusnak tanulok..és hát ahogy olvasom jól elcseszték!

A felső bőrrétegedet jól lehúzta azért ég, meg a többszöri ráhúzástól!

Az aloevera jó rá azt használd(lehet kapni aloevera sprayt is az még jobb lenne), meg még lehet rá kenni körömvirágkrémet is!!2 nap alatt szerintem javulnia kellene!Majd írd meg mi lett! :)


21L

2011. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Holnap már vajon el fogom tudni viselni a ruhát magamon, nyugszik szerinted annyit a bőr?

2011. aug. 4. 19:49
 3/3 anonim ***** válasza:
hú, hát nem kicsit cseszték el neked, szegény :( az aloe verás krém szerintem jó ötlet volt, amúgy meg ez lehet hülyeség, de én ilyen napozás utáni bőrnyugtatót kennék rá.
2011. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!