Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat megtudja fodrász...

Ezt a hajat megtudja fodrász csinálni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Most sötét barna hajam van,de várom h kopjon a festék :S szinre fazonra is értem


2011. aug. 5. 10:58
 1/9 dirtboy ***** válasza:
86%
EZT NEM.ehhez géplakatos kell vagy ács,de fodrász semmi kép nem tudja. gondolkozz már
2011. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem hasonló volt, amikor telerakta melírrel. sztem a csajnak is így van. nézd meg az 1. képet: látszik a sok lenövés és lejjebb néhol felbukkan pár barna tincs (gondolom ez az igazi haja)
2011. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fodrász mindent meg tud csinálni. Ez szerintem gyerek játék lesz neki. Csak mutasd meg neki ;)
2011. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az első válaszoló egy nagy tahó,bunkó flegma választ adott, köszönöm!


Az a baj, amilyen fodrászoknál voltam, mindegyik elrontotta a hajam,félek már elmenni fodrászhoz. Akkor ez olyan világos barnásabb sok sok szőke melírrel nem? De igen, a képet megfogom mutatni neki. Köszönöm a másik 2őnek a választ!

2011. aug. 5. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem megtudja,igen,nagyon szép ez a haj,nekem nagyon tetszik,most énis ilyet szeretnék:) csak kicsit kell várnom h nojjon mert kb csak nyakig ér most a hajam,de igen,megtudja:)
2011. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
első vagyok,nem szokásom bunkó válaszokat adni ezt sem bunkóságnak szántam,csak azt akartam elérni hogy gondolkozz már el rajta,egy kicsit. Ha fodrász nem tudna ilyen hajat csinálni akkor még is ki tudna? És sajnálom ha béna fodrászok vannak ti felétek,akihez én jártam egy ilyet simán megcsinál,bár nem nekem mert én fú vagyok.
2011. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem van némi hajpótlása is a csajnak, legalábbis én úgy látom, hogy a nagyon hosszú hajak nem az övék, de téged most nem ez érdekel :)

Én magamnak festettem sötét barnából világos barnát, egy fodrászra sem mertem bízni, és lám nem kellett levágni, nem tört le/ el, kicsit szárazabb lett a hajam, de rakok rá három naponta pakolást és ámen !

Hajradírral szedtem le a sötét barnát, és utána befestettem világos barnára.Minden fodrász szőkítőporral akart neki esni, és nem engedtem, így maradtam a hajradírnál és nekem bevált !

Nem tudom hogy fogsz tudni ilyen hajat, de hogy nem egyből az biztos, mármint előbb a sötét barnát kell eltüntetned és aztán fokozatosan tenni bele szőke tincseket , ahogy már mondták előttem, de egy normális fodrász kellékesben is elmondják neked, hogy hogy juthatsz el eddig !

Sok sikert !

2011. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kellő hossz majdnem megvan, kicsit még én is várom h nőjön de amúgy igen, póthaja is van


A haj radir engem is érdekelne! Mennyibe kerül és tényleg leszedi a festéket?

2011. aug. 5. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem tényleg leszedte a festéket, majdnem feketéből lettem világosbarna ! L'oreal efassor a neve és 800 ft körül volt egy tasak, én sima meleg vízzel kevertem és szépen leszedte, folyamatosan néztem és dörzsöltem a hajam, és amikor már láttam , hogy leszedte lemostam !

[link]

2011. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!