Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bocsi hogy ilyen sokat kérdeze...

Bocsi hogy ilyen sokat kérdezek:D (? )

Figyelt kérdés

1.Az érzékeny bőrre ajánlott arctonik nehezebben tünteti el a pattanásokat? csakmert már egy hónapja kenem mindennap vagy 2x a fejem vele és még mindig nem múltak el a pattanások :S miért van ez?

2.Ha kosarazok,attól mindenemről fogyok?Mert barátnőm kosarazik és olyan vékony a hasa is meg mindene engem meg nem engednek a szüleim sportolni de a suliba ingyen van kosár és rábeszéltem őket,ezért fogok 7.-től kosarazni.És kb mennyi idő múlva látszik meg a fogyás?

Előre is köszii! :D


2011. aug. 6. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. a legtöbb arctonik csak tisztít, tehát új pattanásokból kevesebb lesz az arcodon, de a régieket nem tünteti el. ajánlom a kénes szappant, a legtöbb embernek ez gyorsan használ (biobolt), vagy zöldteát, csalánteát igyál, mivel ez méregtelenít és szintén tisztítja a bőröd


2. a kosár nagyon jó fogyásra és egészségmegőrzésre (az izzadás is tisztítja a bőrt ;) ), az, hogy mikor látszik meg a fogyás, több mindentől függ: mennyi plusz súlyod van? ha 30 kiló felesleged van, akár első héttől látszódik az eredmény, ha csak 5-6 kilótól akarsz megszabadulni, az első hónapban se nagyon lesz változás. de ne csüggedj ettől! a sport kemény, de hosszútávon hálás dolog. az izmaid mindenképp szebbek és formásabbak lesznek, és idővel a zsír is le fog égni róluk ;) sok sikert kívánok hozzá! (és nem árt, ha heti 3-4 alkalommal mész edzésre)


21/n

2011. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

amúgy csak 1-2 max 3-4 kiló felesleg van rajtam és eddig futottam de nem átszódott meg 1 hét után és mivel nem vagyok valami kitartó inkább lemondtam róla :S

de kosarazni szeretek,szóval az tök jó lesz :P

2011. aug. 6. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:

igen, a futáshoz NAGYON kitartónak kell lenni. én két hónapon át futottam minden áldott este, és összesen 3 kilót adtam le, pedig 10 kiló túlsúllyal indultam neki. most zumbázom, este 6 után nem eszek, és folyadéknak zöldteát pusztítok csalánlevéllel összefőzve. a harmadik diétázó-fogyózó hónapomban vagyok, eddig 5kilótól szabadultam meg. nehéz, de remélem, tartós lesz végre :)


21/n

2011. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:D jó neked hogy ilyen kitartó vagy

nekem annyiból is gáz hogy nap közben alig eszek valamit,nem vagyok éhes,aztán mindig ilyen este 10 körül jön rám az éhség :S :D

2011. aug. 6. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
ez a beállítottságodon múlik :) ha van hozzá akaraterőd, este fél6kor vacsorázz be, aztán onnan ne egyél. az első egy hétben nagyon (nagyon) rossz, de ha beáll rá a szervezeted, nem is fogod már kívánni a kaját. egy régebbi edzőm tanácsolta, ha éjszaka kajás vagyok, rágcsáljak csirkehúst, mert a fehérhús nem hizlal.
2011. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

dejó :D én olyankor általába gyümölcsöt eszek :D

de csakmert eddig nem tudtam hogy fincsi kajákat is lehet xD

2011. aug. 6. 16:39
 7/12 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt pont, hogy nem szabad! rengeteg cukor van benne, ami mind lerakódik este :( csirke-pulykahúst szabad, és öntet nélküli salátát (fejes sálata, paprika, paradicsom, répa, ilyesmi)
2011. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez de gáz már,eddig azt hittem h azokba mivel gyümölcscukor van,az a vérembe megy :S
2011. aug. 6. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:

sajnos én is ezt hittem nagyon sokáig. anyum mutatott aztán egy natgeo (vagy spektrum?) filmet, ami tudományosan mutatta végig, melyik diéta miért jó vagy nem jó. volt benne egy nő, aki 120 kilóról egy dekát se bírt leadni, pedig "egészségesen" étkezett. aztán bevizsgálták a székletét, és kiderült, hogy annyi gyümölcsöt evett minden nap, hogy csak amiatt tartotta a súlyát.

egyébként ugyanebben mondták el, hogy bár a krémlevesben sok a kalória és egészségtelennek/hízlalónak tűnhet, valójában olyan laktató, hogy utána másból kevesebbet eszel, így voltaképp fogyni tudsz tőle :)

2011. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az tökjó :D

akkor asszem mostmár nézni fogom gyakrabban a spektrumot mert úgy látom érdekes dolgok vannak rajta :P

2011. aug. 7. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!