Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválom a lábam, de ettől...

Kalalau kérdése:

Borotválom a lábam, de ettől pattanásos lesz. Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat, légyszíves.: )
2011. aug. 6. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

bár én epillálom a lábam, talán neked is megér egy próbát: borotválkozás után testápoló, zuhanyzás után habkővel (200 forint a drogériákban) átdörzsölöd a borotvált felületet. alapból attól lesz pattanásos a lábad, hogy a sebes (=borotvált) bőrödre kosz kerül, bemegy a szőrtüszőbe és begyullasztja. a testápoló regenerálja/gyógyítja a bőröd, a habkő pedig ledörzsöli az elhalt (=koszos) hámréteget és tisztán tart.


ha pedig kivakartad a pattanásokat (én ki szoktam), akkor bepanthen plusszal érdemes lekenni, regenerálja a bőrt és fertőtleníti is


21/n

2011. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, ezt kipróbálom.:) köszönöm!:)
2011. aug. 6. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha pattanásos akkor pattanás elleni krém. De ha csak a borotvától van, az inkább szörtüszőgyulladás lesz.


Én Neogranormont vagy körömvirág krémet szoktam rá tenni.

2011. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!