Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félhosszú, egyáltalán nem...

Félhosszú, egyáltalán nem dús, szögegyenes hajam van és ennek tetejébe még makacs is. Azt szeretném ha göndör lenne hosszan tartóan. Van olyan módszer ami gyors, egyszerű és megoldja ezt a problémát?

Figyelt kérdés
A hajsütővas nem jött be, ahogy a csavarók sem. Pillanatok alatt kidobja.Sajnos a dauer is kizárt... a fodrászom szerint nem bírná a hajam. Van ötletetek?
2011. aug. 6. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én most arra gondolok,hogy bár olyan hajam lenne mint neked.tudod az enyém hosszu,dús,és göndör.
2011. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá göndörítő habot,és szárítsd meg ilyen tátcsás szárítóval vagy szárítás közben emelgesd fel. ez nem csak göndöríti de dúsítja is,a lényeg a GÖNDÖRÍTŐ hab.Ja és nekem a 'taft' vált be a legjobban.
2011. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én hajam is ilyen-beletörődtem....:/
2011. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) feltétlenül kipróbálom majd a Taft-ot :)

u.i.

kedves 18:46-os, ha lehetséges volna, szívesen cserélnék veled :)

2011. aug. 6. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ellenezném a cserélést. :D
2011. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!