Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki kipróbálta már, milyen...

Aki kipróbálta már, milyen tapasztalatai vannak az új Elseve volume collagene hajtőemelő sprayről?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én ma vettem meg...ma vagy holnap mosok hajat, akkor visszatérek és megírom a véleményemet!:D

Vagy ha azóta te próbáltad esetleg megírnád, hogy neked mennyire vállt be?

2011. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok!:)

Ugye írja, hogy fújjuk száraz vagy nedves hajra...hát mondom mi bajom lehet, úgy is megmosom ma vagy holnap...befújom kíváncsiságból (mert amúgy nem szeretek ilyeneket száraz hajra fújni) csak párat fújtam, de annyira fura..tényleg megemeli..:) jó nem tudom meddig tart a varázs...de szerinte jó..és az illata *-*

2011. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi:D Addig nem mertem megvenni, amíg nem írnak kommentet. Akkor lehet, hogy így beruházok rá:)
2011. nov. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!