Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen színű a...

Hogyan lehet ilyen színű a hajam? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen vöröses barnás szőkést szeretnék de lehetőleg természetes módszerrel pl: Hallottam h a citrom jó a szőke hajra, a kávé a barnára, a vöröset hogy lehetne?Mindenféle tipp jöhet.


2011. aug. 7. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ milyen színű eredetileg a hajad és,hogy volt-e már festve...Lindsay-nek eredetileg vörös haja van és rengetegszer volt festve(nem tudom mikori a kép) de egy fodrász többet tudna mondani! Konzultálj vele és azt ajánlom,hogy ne egy színt vigyetek bele,ha barnás szőkés vörösest szeretnél!!!:) biztos tudni,fogja,mire gondolsz!:)
2011. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ igazad van,most olyan hogyha szívnék belőle picit akkor vörösödik ezért kérdezem,mert eredetileg benne van a hajamba a vörös csak nem tudom hogy lehetne erősíteni úgy h nem festem be,mert nem nagyon szeetném ha jól látható lenne a lenövés.
2011. aug. 7. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!