Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok mondani a szőkítő...

Dorethea kérdése:

Mit tudtok mondani a szőkítő hajfestékről?

Figyelt kérdés
Jelenleg vörös a hajam, februárban szőkítettem ki, előtte nagyon sötét barnára volt festve a hajam, egy narancssárgás vöröset választottam, a szőkítés után amúgy is olyasmi lett a színe. Hozzá kell tennem, hogy professzionális a hajfesték, DE folyamatosan ledobja a hajam, arról nem is beszélve, hogy teljesen tönkremegy lassan, hiába vágatom kéthavonta. Azt hiszem az egyetlen megoldás ha kiszőkítem kb olyan szőkére amilyen az eredeti hajszínem, de nem viselhetem meg jobban újabb szőkítőporozással, viszont a festék nem tudom milyen és addig nem akarok konzultálni a fodrászommal sem amíg nem tudok meg többet róla. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 7. 20:34
 1/1 anonim válasza:
Mit tudunk róla mondani? o.O Szőkít -.-" XD
2011. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!