Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestem színesre (kék-zöld...

Ha befestem színesre (kék-zöld-sárga) a hajam, akkor gondjaim lesznek?

Figyelt kérdés

Senkit nem láttam még ilyen sárga, kék, zöld hajjal.

A legélénkebb színt is csak ilyen pirosas-vörös volt, ami nem is tűnt olyan színesnek.

Ha befesteném a hajam mondjuk narancssárgára, akkor.

1. hülyének néznének az emberek az utcán?

2. A munkahelyemről kirúgnának?

3. Nem kapnék állást sehol, mert elmebetegnek néznének?

4. Beszólna 1-2 ember, hogy milyen ocsmány vagyok, meg feltűnő?


2011. aug. 9. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig kék, világos lila, zöldes vagy pink hajam van. Ennek ellenére mindig van munkám, nem néznek hülyének. Viszont sokszor megállítanak hogy megdicsérjék, kérdezgessenek mivel festem vagy épp azért hogy megfogják a hajam... ez kissé idegesítő.

Na meg az ilyen színezők csak szőke hajra jók, tehát ha nem vagy szőke akkor nem lesz szép színe, ha egyáltalán befogja.

2011. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik az ilyen színes haj,én is beakarom majd festeni valamikor :P

olyan lesz hogy szőke lesz a hajam és a frufrum meg itt elöl néhány tincs lila,és alul is lila :D

vagy az is lehet hogy olyasmi lesz mint Avril Lavigne-nek :D

mármint a rózsaszines :D

zöldet szerintem nem festenék bele :/

13L

2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.igen sztem totál hülyének néznének,de ne is figyelj rájuk

2.sztem nem igazán tetszene nekik...attól függ,hol dolgozol

3.sztem azért biztos akadna állás...

4.igen persze,h beszólnának,de hát még a normális hajú embereket is megszolják...


ám én imádom az ilyen szines hajakat...nekem fekete és nem tervezem szinesre festeni,de akkor is nagyon tetszenek a szines hajak...

[link]

[link]

de persze ez is csak akkor nézz ki jól,ha jól sikerül és nem keverednek össze a szinek meg stb...:) :) :)

2011. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem lépcsőzetesre van vágva és a legalsó szint ilyen lila, kék, zöld, pink, piros...mindenféle:D Igaz, még tanulok, de én imádom, ha utcán random emberek megdicsérik:D
2012. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!