Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 24 évesen használhatok ránctal...

24 évesen használhatok ránctalanítót?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ráncos, de most kinéztem magamnak egy tök jó hidratálót, ami elméletileg ránctalanító. Azért tetszett meg, mert csupa természetes összetevője van, semmi tartósítószer, színezék, kőolajszármazék. Leellenőriztem a krémmánia.hu-n:)


Szerintetek?


2011. aug. 9. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
sokan használnak megelőzésképpen mindenféle krémet, úgyhogy ha még természetes is, ahogy mondtad szerintem nem gond :)
2011. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugodtan mert a ráncok ellen ezek úgysem érnek semmit. hidratálónak meg bárkinek jó, ha a bőrtípusodnak megfelelő
2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Akkor megveszem ezt a krémet.

2011. aug. 9. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én viszont nem ajánlom.Nem ellentmondás a többiekkel szemben,de 30 fölött szoktuk ajánlani!Olyan összetétele van amire nincs szükség még a 20-as években.
2011. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!