Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik internetes, webshopos...

Melyik internetes, webshopos fodrászcikk forgalmazót ajánljátok akiktől rendelhetnék egy GA. MA hajvasalót?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok, melyik a legolcsóbb és legjobb?

Drágábbak mintha bemennék egy fodrászcikk boltba az utcán?


Stella

[link]


Hajvarázs

[link]


2011. aug. 11. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a fajta van. Én telefonon rendeltem a Stella-tól utánvétellel (akkor itt volt a legolcsóbb). Most viszont úgy látom a hajvarázson olcsóbb. Bár a postaköltségre is érdemes rákérdezni. Nagyon szeretem, nem bántam meg hogy megvettem. De ha most rendelnék akkor már a hőfokszabályzósat kérném. Nem tudom te hol laksz, de nálunk nem lehetett fodrászkellékesben sem kapni azért rendeltem meg a neten. Érdemes előtte szétnézni az árakat illetően.

2011. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!